Planeta PC
prodejna

Obchodní podmínky > Doprava zboží, odstoupení od smlouvy

Způsob dopravy vybraného zboží je možno si dohodnou jak při objednávání přes mail tak při telefonické objednávce.

A. Zasílání zboží:

 1. Zboží zasíláme přepravní službou GEIS. Cena přepravy je 150,- Kč včetně DPH. Nabízíme možnost zaslání na dobírku za příplatek 40 Kč.
 2. Při ceně objednávky nad 10 000,- bez DPH dopravu neúčtujeme.
 3. Při dodání je kupující povinen překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky, případně sepsat s dopravcem škodní protokol.
 4. Neúplnou či poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu reklamace@hslogic.cz a zaslat nám kopii škodního protokolu. Pokud je převzetí zásilky kupujícím stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození dodávky již není žádný nárok.
 5. Při uzavírání smluv distančním způsobem a závazky ze smluv uzavíraných mimo obchodní prostory - Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů. Lhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o:

  a) kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,

  b) smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží, nebo

  c) smlouvu, jejímž předmětem je pravidelná opakovaná dodávka zboží, ode dne převzetí první dodávky zboží.

B. Osobní odběr:

 1. Zboží je možné převzít osobně v naší prodejně v Přerově. Můžete se pro komponenty zastavit kdykoli Vám to bude vyhovovat. Pouze prosím vyčkejte na mail či SMS s oznámením, že je zboží již připraveno.
 2. Rezervujeme Vám zboží nejdéle 10 dnů po naskladnění. Pokud nám v tomto termínu nedáte vědět, objednávku stornujeme a nabídneme zboží k dalšímu prodeji.