Planeta PC
o-nas

O nás

ZX SpectrumHS Logic s.r.o. je 'počítačová' firma se vším, co k tomu patří. Základy naší společnosti byly položeny v roce 1996, ve své současné podobě existujeme od r. 2001. Zkušenosti našich zaměstnanců pak zasahují do doby, kdy osmibitový počítač byl pro nás všechny téměř nedostupným snem.

Osobně známe třeba ZX Spectrum, PMD85 a další.

 

Sídlo firmy je v Přerově. Odtud obsluhujeme jak koncové uživatele navštěvující naši prodejnu, tak i firemní zákazníky zejména z oblasti SMB nejen Olomouckého kraje. Získali jsme již významné postavení mezi konkurenčními firmami v regionu.

Naše plány do budoucna zahrnují jak další rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky, tak i rozšiřování sortimentu nabízeného zboží a služeb, ovšem s důrazem na kvalitu a provozní spolehlivost dodávaných řešení.

Chceme též klientům nabídnout transparentní informace o našich službách, stavu zakázek a reklamací apod. - prostě jsme připraveni udělat vše pro to, aby zákazník odešel spokojen. Nasloucháme Vašim potřebám, proto se neostýchejte na nás kdykoliv obrátit i s neobvyklými požadavky.

Hledání nových přístupů a řešení je pro nás radost!